Chata – C4 – Rajecké Teplice

O HOTELI

Chata sa nachádza v peknom prírodnom prostredí kúpeľného mestečka Rajecké Teplice priamo pri rieke Rajčanka, cca 400 m od termálneho kúpaliska Laura.

Minimálny počet osôb: 2 – Maximálny počet osôb: 5

CHARAKTERISTIKA

Na prízemí chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s rohovou sedacou súpravou, ktorá môže slúžiť ako manželské lôžko; kuchynský kútik s chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, elektrickou dvojplatničkou a základným kuchynským vybavením, rádiom. Vedľa spoločenskej miestnosti je sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, sprchou a WC. Na poschodí v podkrovnej časti sú 4 pevné lôžka a menšia sedačka, ktorá môže slúžiť ako prístelka pre dieťa. Je tu k dispozícii TV a ventilátor. Na poschodie vedie strmšie schodisko, ktoré je zabezpečené zábradlím. Okná majú siete proti hmyzu. Kúrenie je elektrické. V prípade potreby vieme zabezpečiť vysokú detskú stoličku.

Vo dvore je k dispozícii záhradné posedenie, altánok s krbom a drevom, pre deti hojdačka a hojdacia sieť. Parkovanie pre dve vozidlá priamo pri objekte v uzatvorenom dvore. Klienti majú možnosť využiť 10% zľavu na stravovanie v reštaurácii Pltník, vzdialenej cca 500 m.

CENNÍK UBYTOVANIA

Objekt pri obs.  1 – 2 osobami: 45,- EUR/noc
Objekt pri obs.  3 a viac osobami: 55,- EUR/noc
Objekt sa prenajíma min. na 2 noci.

Zálohová platba: 50,- EUR

V cene sú započítané energie. Miestny kúpeľný poplatok vo výške 1,00 EUR/osoba 15 – 62 rokov/noc sa platí priamo u majiteľa objektu v deň nástupu.

VZDIALENOSTI

NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA: 500 m

  • NAJBLIŽŠÍ OBCHOD: 500 m
  • NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA: 500 m
  • TERMÁLNE KÚPALISKO LAURA: 400 m Rajecké Teplice
  • TERMÁLNE KÚPALISKO VERONIKA: 7 km Rajec

REZERVUJ SI UBYTOVANIE

Tel. č.: +421 917 102 079, +421 915 492 726, alebo vyplň kontaktný formulár