Penzión – H35 – Lietavská Svinná – Babkov

Penzión sa nachádza v Rajeckej doline v tichom prostredí obce Babkov,severnej časti Strážovských vrchov len 9 km od Rajeckých Teplíc.

O HOTELI

Novootvorený  penzión sa nachádza v Rajeckej doline v tichom prostredí  severnej časti Strážovských vrchov len 9 km od Rajeckých Teplíc. Ponúka príjemný pobyt v malebnej doline, ktorá je tvarovaná riekou Svinianka len kúsok pred obcou Lietavská Svinná- Babkov.

 Minimálny počet osôb: 1   Maximálny počet osôb: 26

CHARAKTERISTIKA

Ubytovacia kapacita je rozložená do 13 dvojposteľových izieb s vlastným sociálným zariadením (5/2 s manželským lôžkom a 8/2 s oddelenými lôžkami). Okrem ubytovania Vám ponúkame chutné jedlá, ktoré si môžete vychutnať v reštaurácii alebo na terase penziónu. Voľný čas s priateľmi môžete tráviť v spoločenskej miestnosti alebo v reštaurácii s krbom. Náš penzión vám ponúka priestory na usporiadanie firemných akcií, seminárov, školení, ako aj možnosť usporiadania rôznych rodinných osláv, večierkov a spoločenských stretnutí a posedení. Hlboké zážitky si môžete odniesť z turistických vychádzok v čarokrásnej prírode, prelínajúcou sa lúkami, lesmi i skalnatými útvarmi.Veľa zážitkov si odnesiete aj z výletov po označených cyklotrasách blízkom i vzdialenom okolí.

CENNÍK UBYTOVANIA

Dvojlôžková izba: 45,00 €/noc
Dvojlôžková izba pri obsadení 1 osobou: 36,00 €/noc
Rodinná izba (jedna izba s manželským lôžkom, druhá s odd. lôžkami, spoločné soc. zariadenie): 69,00 €/noc
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko zdarma.

Cena nezahŕňa miestny poplatok vo výške 0,70 €/osoba/noc. Možnosť doobjednania raňajok v cene 6,00 €/osoba/deň, dieťa do 12 rokov 4,00 €/deň.

Vzdialenosti

  • NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA: pri objekte
  • NAJBLIŽŠÍ OBCHOD: 90 m
  • NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA:  10 km (Porúbka – Pizzeria Pri brode)
  • TERMÁLNE KÚPALISKO LAURA: 10 km
  • TERMÁLNE KÚPALISKO VERONIKA: 16 km

REZERVUJ SI UBYTOVANIE

Tel. č.: +421 917 102 079, +421 915 492 726, alebo vyplň kontaktný formulár

0 + 2 = ?