Penzión – H6 – Lietava

Penzión sa nachádza v Rajeckej doline v tichom prostredí obce Babkov,severnej časti Strážovských vrchov len 9 km od Rajeckých Teplíc.

O HOTELI

Penzión sa nachádza v krásnom prostredí ihličnatých a listnatých lesov, vápencových skál s horským potôčikom Lietavka, obklopený hrebeňom Malej Fatry a Strážovských vrchov priamo pod zrúcaninou hradu Lietava.

Minimálny počet osôb: 2 – Maximálny počet osôb: 40

CHARAKTERISTIKA

Penzión má dve budovy – časť A, časť B. Na prízemí v časti A sa nachádza malá reštaurácia, kde je možné občerstvenie a kde sa podávajú raňajky – strava dohodou. Na prvom polposchodí sa nachádza 1/4 – lôžková a 1/3 – lôžková izba, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a na každej izbe sa nachádza TV – kábel, rádio, rýchlovarná kanvica a poháre. Na druhom polposchodí sa nachádza 1/4 – lôžková a 1/2 – lôžková izba s prístelkou (rozkladacie kreslo). Pre obidve izby je spoločné sociálne zariadenie a malá rodinná sauna. Dvojlôžková izba má tiež vlastnú kuchynku s kompletným vybavením (plyn. sporák, mikrovlnná rúra, zákl. kuch. riad). V časti B sa nachádzajú dve jednolôžkové izby (na jednej z nich možnosť jednej prístelky), päť dvojlôžkových izieb (na troch z nich možnosť jednej prístelky), dve trojlôžkové izby (každá s možnosťou jednej prístelky) a jedna dvojlôžková izba s rozkladacím gaučom. Každá izba v časti B má vlastné sociálne zariadenie – WC, sprchu, v každej izbe je TV, v objekte majú hostia k dispozícii kompletne vybavenú kuchyňu. V areáli sa nachádza bazén s ohrievanou vodou 6 x 3 x 1,2 m, altánok so záhradným krbom, kolíska, markíza, hojdačka, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pri objekte.

CENNÍK UBYTOVANIA

16,00 € – 1 osoba na izbe, a ubytovanie iba 1 noc (pobyt možný iba ako „last minute“)

14,00 € – 2 a viac osôb a 2 a viac nocí

Možnosť raňajok 6,00 €/osoba (pri pobyte pre 10 a viac hostí je možné dohodnúť si aj večeru)

Vzdialenosti

  • NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA: 30 m
  • NAJBLIŽŠÍ OBCHOD: 50 m
  • NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA: 4 km Poluvsie, 50 m pohostinstvo
  • TERMÁLNE KÚPALISKO LAURA: 5 km Rajecké Teplice
  • TERMÁLNE KÚPALISKO VERONIKA: 11 km Rajec

REZERVUJ SI UBYTOVANIE

Tel. č.: +421 917 102 079, +421 915 492 726, alebo vyplň kontaktný formulár

7 + 0 = ?