Penzión – H7 – Rajecká Lesná

Penzión sa nachádza v Rajeckej doline v tichom prostredí obce Babkov,severnej časti Strážovských vrchov len 9 km od Rajeckých Teplíc.

O HOTELI

Príjemný rodinný hostinec sa nachádza priamo v obci Rajecká Lesná, ktorá je známa najmä vďaka pohyblivému drevenému Betlehemu a tiež ako pútnické miesto. Pobyt je možné spojiť v zime s lyžovačkou v neďalekom lyžiarskom stredisku a v lete s pešou turistikou na Lúčanskú Malú Fatru, návštevami neďalekých termálnych kúpalísk alebo kultúrnych a historických pamiatok.

Minimálny počet osôb: 1 – Maximálny počet osôb: 10

CHARAKTERISTIKA

Ubytovacie priestory sú umiestnené na poschodí hostinca. Od ostatných priestorov hostinca sú oddelené a zvukovo izolované. K dispozícii sú dve dvojlôžkové izby s možnosťou krátkodobej prístelky a jeden trojlôžkový apartmán s možnosťou jednej prístelky. Izby a apartmán sú vybavené predsieňami so vstavanou skriňou, vlastnými kúpeľňami so sprchovacím kútom a WC (v apartmáne vaňa a WC), FTV s digitálnym príjmom staníc, mini zostavou s CD prehrávačom, internetom zdarma ( bezdrôtovo alebo pevným pripojením). Interiéry sú zariadené masívnym dreveným nábytkom. K dispozícii je spoločná kuchynka vybavená kombinovaným sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Hostia sa môžu stravovať priamo v priestoroch hostinca individuálne, alebo sa rozhodnúť pre stravovanie formou raňajok, polpenzie alebo plnej penzie. V hostinci je možné organizovať uzatvorené spoločenské a firemné podujatia. Pobyt je možné spojiť taktiež s relaxáciou prostredníctvom masáží v samostatnom objekte vzdialenom 150 m, pre ubytovaných hostí za zvýhodnené ceny. Parkovanie pre hostí zdarma pred objektom hostinca.

CENNÍK UBYTOVANIA

Dvojlôžková izba

Apartmán

Pri obsadení na 1 noc  1 osobou 22 € 30 €
Pri obsadení na 1 noc  2 osobami 38 € 50 €
Pri obsadení na 1 noc 3 osobami 60 €
Prístelka 10 €

* Ceny za osobu a noc

Deti do troch rokov bez nároku na lôžko zdarma.
V cene ubytovania nie je zahrnutý poplatok obce vo výške 0,35 €/osoba/noc. Hostia majú neobmedzený prístup na internet.

Raňajky: 6,50 €/osoba/deň
Obedy a večere á la carte v reštaurácii penziónu.

Vzdialenosti

  • NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA: 200m
  • NAJBLIŽŠÍ OBCHOD: 150m
  • NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA: priamo v objekte
  • TERMÁLNE KÚPALISKO LAURA: 15km
  • TERMÁLNE KÚPALISKO VERONIKA: 5km

REZERVUJ SI UBYTOVANIE

Tel. č.: +421 917 102 079, +421 915 492 726, alebo vyplň kontaktný formulár

5 + 1 = ?