Víkendový dom – C13 – Rajecké Teplice

O HOTELI

Ubytovanie v samostatnom dome v dvore rodinného domu priamo v Rajeckých Tepliciach v centre mesta na tichom mieste pri potôčiku.

Minimálny počet osôb: 4 – Maximálny počet osôb: 8

CHARAKTERISTIKA

Víkendový rodinný dom má v prízemnej časti veľkú spoločenskú miestnosť s krbom- vo vykurovacom období sa kúri len krbom – drevo je k dispozícií, FTV, rádio, kompletne zariadenú kuchynku (mikrovlnka, chladnička, rýchlovarná konvica) a sociálne zariadenie (WC + sprcha). Na poschodí sa nachádzajú tri izby: dve dvojlôžkové s manželským lôžkom a tretia izba má 2 samostatné lôžka + rozkladacia sedacia súprava. Vo dvore objektu je možnosť posedenia so záhradným plastovým nábytkom + možnosť opekania vo vonkajšom krbe. Vedĺa domu preteká potôčik, príjemné miesto na oddychovú dovolenku. Parkovanie je možné priamo vo dvore objektu.

CENNÍK UBYTOVANIA

100 € /objekt/noc
V cene za pobyt nie je započítaný rekreačný poplatok kúpeľného mesta vo výške 1,50 €/osoba/noc. Oslobodené od platenia poplatku sú deti vo veku do 6 rokov. Držitelia preukazu ZŤP a ZŤP-S a občania nad 64 rokov platia poplatok vo výške 1,00 €/noc.

VZDIALENOSTI

  • NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA: 20 m
  • NAJBLIŽŠÍ OBCHOD: 100 m
  • NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA: 100 m
  • TERMÁLNE KÚPALISKO LAURA: 500 m Rajecké Teplice
  • TERMÁLNE KÚPALISKO VERONIKA: 6 km v Rajci

REZERVUJ SI UBYTOVANIE

Tel. č.: +421 917 102 079, +421 915 492 726, alebo vyplň kontaktný formulár